POZÝVAME VÁS NA KUS CUDZEJ REČI

POZÝVAME VÁS NA KUS CUDZEJ REČI

Prihláste sa na Týždeň online jazykov pre seniorov ZDARMA

Určite máte za sebou leto plné zážitkov a stretnutí s rodinou, či blízkymi. Možno ste si práve pri ceste do zahraničia, alebo na stretnutiach s internacionálnou rodinou uvedomili, že im máte toľko čo povedať, ale nemôžete, lebo neovládate cudziu reč. Ak ste sa konečne odhodlali zmeniť to, pozývame vás v druhej polovici septembra na Festival jazykov: Kus cudzej reči. Po celý týždeň budete mať možnosť si na vlastnej koži vyskúšať, aké to je učiť sa cudzej reči v online priestore. V ponuke máte bohatý výber jazykov od anglosaských jazykov, ako sú: angličtina, nemčina, cez italické, ako sú španielčina, portugalčina, taliančina a francúzština. Neváhajte a prihláste sa na Kus cudzej reči a raz a navždy odstráňte komunikačnú bariéru, ktorá vám bráni rozumieť či komunikovať v inom jazyku. Navyše u nás stretnete nových známych a doprajete svojmu mozgu poriadnu dávku kognitívneho fitness.

Program 12-16. septembra

  • Online ukážka hodiny ANGLICKÉHO JAZYKA pre začiatočníkov: deň, čas, meno lektora
  • Online ukážka hodiny NEMECKÉHO JAZYKA pre začiatočníkov: deň, čas, meno lektora
  • Online ukážka hodiny TALIANSKÉHO JAZYKA pre začiatočníkov: deň, čas, meno lektora
  • Online ukážka hodiny ŠPANIELSKÉHO JAZYKA pre začiatočníkov: deň, čas, meno lektora
  • Online ukážka hodiny PORTUGALSKÉHO JAZYKA pre začiatočníkov: deň, čas, meno lektora
  • Online ukážka hodiny FRANCÚZSKÉHO JAZYKA pre začiatočníkov: deň, čas, meno lektora

Čo vám Týždeň online jazykov môže dať ?

Učiť sa nové veci znamená žiť zaujímavý život, zažívať nové dobrodružstvá, získavať nové zručnosti a stretávať nových ľudí, vďaka ktorým bude náš život pestrejší. Zaregistrujte sa, vyberte si jazykový webinár, ktorý vás zaujíma a spestrite si deň zaujímavým a obohacujúcim programom v spoločnosti inšpiratívnych ľudí.

Ak vás náš Týždeň jazykov zaujal a máte záujem o viac informácií, zavolajte nám na telefónne číslo 0917 150 737 alebo nám napíšte e-mail na adresu study@pressburgacademy.org .

Autor: Dagmar Brucková

Neviete si dať rady pri výbere správneho kurzu?

×
aplikácie pre interaktívne online hodiny

[E –BOOK] Tipy na užitočné aplikácie pre interaktívne online hodiny