Prihláste sa do newslettra a buďte v kurze.
Katka Hricková
KATKA HRICKOVA

Katka Hricková

Športovkyňa telom i dušou

Po aktívnej profesionálnej kariére pracovala s mladými športovcami ako kondičný a atletický tréner. Popri praxi nadobúdala teoretické vedomosti, ktoré dopĺňali rokmi nadobudnuté praktické.  Popri práci vo fitness centre sa zrodila Katkina vášeň pre pomoc ľuďom so zdravotnými problémami. Už 9 rokov spolupracuje s ľuďmi, ktorých trápia rôzne pohybové problémy, sú po úraze, či operácii.

Radosť klientov, ktorí sa bez bolesti a obmedzení vracajú späť k aktívnemu životnému štýlu, je aj mojou radosťou a zároveň hnacou silou. To je tiež dôvod, prečo sa neustále učím a vzdelávam. Mojim cieľom je naučiť klientov samostatnosti a sebestačnosti v riešení pohybových obmedzení a v rámci možností ich aktívne vyriešiť. Fascinuje ma a zároveň baví, ako rýchlo môže správne vykonaný pohyb a cvičenie pomôcť udržať zdravie a obnoviť potrebnú kondíciu, silu a schopnosti tela.

S programom Zdravý chrbát, ktorý u nás Katka vedie, máte jedinečnú možnosť naučiť sa, kedy a aké cvičenia, prípadne pohyby použiť pri bolestiach chrbta, dlhodobom sedení, či problémoch s držaním tela.

Neviete si dať rady pri výbere správneho kurzu?

×